Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
258671
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
ciocia Pawełka Runge
Twa nieobecność w domu wciąż nie pojęta....miejsca choć puste wciąż pełne Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★] Wszyscy Ci których dotknie Miłość,stają się nieśmiertelni,żyją w sercach tych,którzy tą miłością ich obdarzyli...Światełko i modlitwę zostawiamy [★][★][★].
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..przytulam Cię Skarbie...TĘSKNOTO moja ukochana...KC..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdy Ciebie nie ma, moje serce płacze i pyta się duszy, kiedy Cię zobaczę.Nie mogę uwierzyć,że Cię już nie ma,że pozostały tylko wspomnienia...[*] BYŁEŚ JESTEŚ BĘDZIESZ ZAWSZE Z NAMI [*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Jesteśmy wszyscy blisko siebie , po tej i po tamtej stronie marzeń (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy.To Wy Anołki
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bądź aniołem co skrzydła ma Bądź aniołem co zasady zna.Bądź blisko i nie oddalaj się Chciała bym zobaczyć Cię chociaż we śnie.Poczuć Twój oddech zobaczyć,Twój uśmiech Przyjdź...Proszę [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥ Aniołeczki kochane ♥ !
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Dziecko ukochane...Skarbie...już nie ma dnia bez łez,ale nie patrz na to))) Sebuś ukochany !!!! widzisz przecież,że są ,,radostki,, ,które mnie cieszą...tęsknię((((((( KC...*(((
Zgłoś SPAM
mama Marcelka Musioł siostra Sebastiana Smoczyńskiego córka Grażyny Smoczyńskiej
Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle.
Zgłoś SPAM
Ewelina Musioł
...światełko i modlitwę zostawiam...SEBA...
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Smutno jest bez Was kochani .Z wesołych dni powstały łzy ...Została tęsknota i puste sny...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć morze łez wylane I smutek jest w nas Ty jesteś i zostaniesz W naszych sercach Na wieczny czas..[♥][♥][♥] MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [♥][♥][♥] POKÓJ TWEJ DUSZY [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia..
Zawsze pamiętamy.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czerwone od płaczu oczy,cieknąca po policzku łza,dopadła mnie dzisiaj rozpacz,rozpacz jak gęsta mgła.Wołające o pomoc serce,krzycząc z bólu za dnia,w noc zimna i chłodną, w poduszkę łkam.[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie każdego człowieka jest baśnią napisaną ręką samego Boga(°)(♥)(°)Z całego serca przepraszamy za brak zniczy w dniu wczorajszym (°)(♥)(°)Awaria internetu zerwany kabel(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   161   162   163   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010