..Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak
bolą....[*][*][*]
Zgłoś SPAM
przyjaciółka Daniela Kołakowskiego
,Jeśli mnie szukacie,. Szukajcie mnie w Waszych sercach. U tych ktorzy mnie
kochali. Zyc bedę najdłużej".
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Łzy płyną po moich policzkach ,ocieram je dłonią raz po raz Dusza ma
krzyczy z rozpaczy Serce do Ciebie wołam...Imię Twoje wciąż wołam a,rozum
powtarza uparcie To nie jest Twoja droga...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
(*)(*) pamiętam (*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ Aniołeczki kochane nasze! ♥
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Przyjdżcie do nas we śnie , powiedzcie dlaczego...??Nadzieję w serca nasze
włóżcie , utraciliśmy sens wszystkiego. Pamiętamy....
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham Cię..Skarbie..do jutra!!!!(((((
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie
odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
„Nie bądź pewny, że masz czas, bo pewność niepewna zabiera nam
wrażliwość tak jak każde szczęście”. Ks J.Twardowski
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dziękuję za pamięć,
dziękuję za serce.
Kłaniam się pięknie
w serdecznej podzięce.
I choć to świat wirtualny
- to ciepło się czuje.
Za to, że JESTEŚCIE !
- serdecznie Ci DZIĘKUJĘ!Światełka do nieba(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BO UMRZEĆ TO ZBYT MAŁY POWÓD,ŻEBY PRZESTAĆ KOCHAĆ !!!! NADZIEJA SPOTKANIA
ŁAGODZI BÓL ROZSTANIA.MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*] SPOCZYWAJ W POKOJU
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!..:*:*..Smutno..!
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
To jest udawanie jutra
To takie trudne
To jest horror
To takie okrutne...
(*)
Zgłoś SPAM
ANIA BABCIA LILIANKI MAMA DOROTKI
ŚWIATEŁKO NA DZIEŃ DOBRY.. PAMIĘTAM, DZIĘKUJĘ ***
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
Z porannym słonkiem, zapalam lampeczkę pamieci - SEBUNIU.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Życie bez Ciebie jest jak dzień bez słońca,Jak noc , co trwa i trwa... bez
końca ... {{{*}}} Modlitwa i Światełko pamięci.{{{*}}}Na zawsze pozostaniesz
w Naszych sercach... {{{*}}}
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.