Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
258613
Zapalone ponad rok temu
żona Dominika Krotoszyńskiego
Nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury. ..
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
Lusia
Zostawiam modlitwę,piękne promyczki i obłoczków biel...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
WIECZORNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE SEBASTIANKU
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..Ty wiesz,że ja wiem..BRAK LUDZKICH SŁÓW..na TO..Skarbie mój..Sebastian..*((((
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA...A MORZE ŁEZ I BEZKRESNE CIERPIENIE...PROMYCZKI DO NIEBA I MOJA CICHA MODLITWA (♥)(♥)(♥)(♥)(♥).BĄDZ SZCZĘŚLIWY U BOKU PANA....(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, a chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ,MAMA MARCELKA,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...za dni mojej nieobecności...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
I choćby pogasły wszystkie światła, nie pozwól zasnąć Nadziei, bo w sercu pali się płomień Miłości, którego nie zgasi żaden wiatr.. ♥ Modlitwa i Światełko Pamięci [[*]] [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wieczorne światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w nas ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Lusia
Poniedziałkowy płomyczek...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham Cię Skarbie*((((...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie,ale i w pamięci miliony uśmiechów, wspomnień i radość,że Byłeś...Modlitwa i światełko Pamięci [[*]] ]Niech Pamięć o Tobie będzie zawsze żywa [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w sercu zostanie
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
✿ڿڰۣڿ ZOSTAWIAM SWOJĄ PAMIĘĆ ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!..Aniołeczki tak bardzo tęsknimy ..:*:*...Smutno..!
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Wieczorem siedzę i patrzę w niebo, jak uśmiech Twój kreślę linie po gwiazdach. Pada deszcz i moknę w nadziei, że kiedyś poznam Twój uśmiech, że poznam Twój anielski szept(♥♥)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   155   156   157   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010