Niech Twoja niebiańska podróż przez życie będzie pełna pięknych barw,
niech każdy dzień jaśnieje światłem dobra.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO........
SEBASTIANKU ŚWIATEŁKO DO NIEBA I MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"...Tygodniowe Światełka pełne miłości dla was aniołeczki
...dziękujemy że byliście z naszymi aniołkami...coś Pięknego..pozdrawiamy
!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
SEBASTIANKU SĄ SERCA W KTÓRYCH ŻYJESZ.ŚWIATEŁKO-MODLITWE-PAMIĘĆ-ZOSTAWIAM
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w
niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i
w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie....
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
cholerne wątpliwości!!!! Sebastian!!!KC!
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[***][*][***][*][***]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
SEBASTIANKU.....CHOĆ TERAZ TWE MIEJSCE Z ANIOŁAMI W NIEBIE,TO W KAŻDYM Z NAS
ZOSTAŁA CZĄSTKA CIEBIE....ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Skarbie*(...zawsze w moim sercu najdroższy)...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯)))) Poniedziałkowe i jeszcze
Wielkanocne światełko pamięci dla Ciebie((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Wielkanocne światełko dla Ciebie zapalamy..
Zgłoś SPAM
ewelina musioł
♥...życie choć piękne,tak kruche jest...wystarczy jedna chwila by zgasić
je...♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.