TAK CIĘŻKO ŻYĆ,GDY SERCE TWOJE PRZESTAŁO BIĆ...Stanąć pochylić
głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt nie zawoła.Tylko
wspomnienia krzyczą.Smutne światełko dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was
brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełka za wczoraj i na dziś (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...Pamiętam,i modlitwę zostawiam za wszystkie dni mojej nieobecności...♥
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Słoneczne światełko Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastianowi [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
PAMIĘTAMY!!!!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko” :"( ..!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech pamięć nigdy nie zgaśnie, jak płomień świecy, niech się pali bez
końca.(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wieczne są wspomnienia,które poruszają nasze serca.Modlitwa i Światełko
Pamięci[♥][♥][♥] [♥][♥][♥] Pokój Twej Duszy [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełko...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie
..!:"(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutno i wolno mija dzień za dniem,bez Ciebie Sebastianie,każda chwila
wypelniona jest wposmnieniem o Tobie i oczekiwaniem na ponowne spotkanie,moje
światełko pamięci dla Ciebie ...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA...A MORZE ŁEZ I BEZKRESNE CIERPIENIE...MODLITWA I
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.