Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
258524
Zapalone ponad rok temu
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Sebastianie ....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TAK CIĘŻKO ŻYĆ,GDY SERCE TWOJE PRZESTAŁO BIĆ...Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt nie zawoła.Tylko wspomnienia krzyczą.Smutne światełko dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełka za wczoraj i na dziś (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...Pamiętam,i modlitwę zostawiam za wszystkie dni mojej nieobecności...♥
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Słoneczne światełko Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastianowi [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
PAMIĘTAMY!!!!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko” :"( ..!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥ Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech pamięć nigdy nie zgaśnie, jak płomień świecy, niech się pali bez końca.(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wieczne są wspomnienia,które poruszają nasze serca.Modlitwa i Światełko Pamięci[♥][♥][♥] [♥][♥][♥] Pokój Twej Duszy [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełko...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!:"(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutno i wolno mija dzień za dniem,bez Ciebie Sebastianie,każda chwila wypelniona jest wposmnieniem o Tobie i oczekiwaniem na ponowne spotkanie,moje światełko pamięci dla Ciebie ...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA...A MORZE ŁEZ I BEZKRESNE CIERPIENIE...MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   144   145   146   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010