Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
258398
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołeczki światełka za dwa dni dla was ...♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma gorszego bólu niż świadomość,że to co było , nigdy już nie wróci...Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli do Niebios bram...[★][★][★] [★][★][★] [★][★]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Mama śp.Roberta i Wiesia Walas
Rozłąka jest naszym losem,spotkanie naszą nadzieją
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebciowi ...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Jesteś dla mnie wspomnieniem,nieosiągalnym już...marzeniem. Teraz jesteś gwiazdką najjaśniejszą na niebie.Sebastianku Światełko,modlitwa do nieba dla Ciebie(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥] Modlitwa i Światełko do Nieba.[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko pamięci niech codziennie płonie,śpijcie w spokoju Sebusiu...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Kto Cię poznał-kochał, kto Cie kochał - opłakuje"-aniołeczki Światełko pełne miłości :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ DLA CIEBIE SEBCIU
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Sebastianku~~~~(((*)))~~~~ ROZSTANIE - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak strasznie boli, obezwładnia, zabiera spokój i wszelką radość.Światełko,modlitwa dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Każdy dzień to zmaganie się z Waszą śmiercią Dzieci Nasze, środowe światełko pamięci dla Ciebie Sebciu ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
SEBASTIANKU......A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym,będziemy szczęśliwi,radośni w spokoju nieskończonym....Światełko dla Ciebie(((*)))
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena i ciocia Krystiana Rybakowskiego
Śpij śpij aniele niebiański [*] niech twa dusza zazna spokoju [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nikt nie zrozumie tego bólu i cierpienia,tej tęsknoty...bo ona jest skrzętnie chowana przed innymi,zna ją tylko nasze serce,które ciągle płacze... za Wami Kochani.Modlitwa i światełko [✿]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
mam Bartka Szczyrba
Sebastianie, pamietam ...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   134   135   136   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010