Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
258392
Zapalone ponad rok temu
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWA ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Sebastianku ♥~~♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia....♥*♥ Światełko i modlitwę zostawiam ♥*♥
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..widzisz Seba...czym zyje swiat tutaj..wreszcie widzisz mój Skarbie ....kocham!!!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam, Sebciu jesteś w moich myślach i modlitwie każdego dnia.
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
...do jutra Skarbie...*((((
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Straciliśmy coś co było dla Nas najważniejsze.Straciliśmy wszystkie chwile najpiękniejsze.Straciliśmy Was aniołki kochane.lecz w serduszkach na zawsze Was mamy... Modlitwa i pamięć (✞)(✞)(✞)(✞)(✞)(✞)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Pamiętamy :-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Sebastianku~~~~((*))~~~~Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w Naszym Sercu.Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić~~~~((*))~~~~
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Jak trudno bez Ciebie żyć wciąż w smutku na Ciebie czekać a nocą o Tobie wciąż śnić a w dzień od wszystkich uciekać Jeszcze wczoraj byłam różą dziś jestem tylko jej płatkiem ;( ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ZAWSZE O WAS PAMIĘTAMY CZASAMI BRAK SIŁ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAMY O MODLITWIE ZA WAS ZAPEWNIAMY
Zgłoś SPAM
Jola - siostra Mirka Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
o nie był Czas to nie była Pora ...aniołeczki tęsknota jest okrutna :*:*!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Lusia
Cudne światełka i modlitwa...pamiętamy...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Sebastianku~~~~(*)~~~~Jesteś obok, chociaż już Cię nie ma Pozostaniesz w naszych czułych sercach W pamięci oraz wszystkich modlitwach Śpij spokojnie,Światełko na ten smutny poniedziałkowy wieczór
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..Sebastian...jak TO zrozumieć....jak....jak...jak!!!
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena i ciocia Krystiana Rybakowskiego
Urodzinowy płomyk do nieba Ci Sebastianie wysyłam,,,/[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palą się znicze, przypominają, że Ktoś odchodzi inni zostają....piękne wspomnienia to tak mało, dlaczego nie można cofnąć śmierci????...urodzinowe światełko
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   132   133   134   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010