Każdy dzień jest dla nas rocznicą.. Każdy dzień jest dla nas czekaniem..
Każdy dzień utopiony w tęsknocie.. Każdy dzień naznaczony
rozstaniem..:*:*!! ..Aniołeczki kochane !
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Być dziś przy Tobie to Bliskich tylko marzenia…Zostaje nadzieja i szare
wspomnienia... Boże, Miłosierny Panie,daj duszy miejsce w niebie,
błogosławiony pokój i jasność Twojego światła ♥(*)♥(*)♥(*)♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Piękne Wspomnienia zostawiłeś po sobie.Niech Ci ziemia lekką będzie.Niech
niebo czuwa nad Tobą.Pochylam głowę i zostawiam swoją Modlitwę i Pamięć
dla Ciebie.♥ {*} ♥ {*} ♥ {*} ♥ {*} ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -To nie był Czas to nie była Pora ...aniołeczki
Światełko dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebciu [*] pamiętam i zawsze będę pamietać ...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Światełko pamięci w Dniu Palenia Świec. Śpij spokojnie Sebciu.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastianku najjaśniejsza, choc wirtulana świeczka dla Ciebie w Dniu Palenia
Świec za Zmarłe Nasze Kochane Dzieci do samego Nieba, do nowe domu ... [*] ...
Zgłoś SPAM
Lusia
Śpijcie spokojnie...otuleni Wszystkimi Aniołami...dla Was,ta ziemska,krótka
pielgrzymka już przeminęła jak szybki wiatr...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
kocham Cię.....Seba*(((((
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Chcemy jeszcze raz cofnąć czas,przywrócić dawne słowa .Biec w ramiona tych
dni, które są gdzieś w nas…aniołeczki kochane tysiące światełek <3 !!
Za wszystkie dni ...!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci i modlitwę zostawiam dla Ciebie Sebciu w
ten kolejny okrutny i smutny 9-ty ... [*] ...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Sebastian.......*((((( KC...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tęsknota to najgorsza rzecz,z jej powodu umieramy codziennie,poniedziałkowe
tęskne światełko dla Ciebie Sebastianku ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Modliliśmy się dzisiaj za Wasze Duszyczki w Łagiewnikach w Sanktuarium
Bożego Miłosierdzia Aniołeczki.
Skarbie...,,dziwny jest ten świat,,..:)..kocham...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastianie czy to prawda,że ponad chmurami zawsze świeci słońce,tyle byśmy
chcieli wiedzieć,czy jest Ci tam dobrze,czy jesteś szczęśliwy,moje
czwartkowe światełko dla Ciebie do samego Nieba[*]
Zgłoś SPAM
Szostek Jola
Byłeś...Tylko chwilę...Zbyt krótko!Zbyt szybko!Zbyt mało!Najbliższym
pozostały:Wspomnienia...Marzenia...Sny...żal, łzy...i pustka...Modlitwa i
światełko Pamięci.Spoczywaj w pokoju ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*)
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Skarbie...*( wiesz wszystko co chciałabym napisac,powiedziec Tobie-prosic
Ciebie.......kc..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.