Wieczność przyszła za wcześnie..i została tylko ta cisza krzycząca
niespełnieniem...Boże Miłosierny Panie,daj duszom miejsce w
niebie,błogosławiony pokój i jasność Twojego światła (❤)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nikt nie jest naprawdę stracony,jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy jego...Aniołeczki :*:*!
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
NASZA WIECZNA PAMIĘĆ Z MODLITWĄ NA ZAWSZE
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tak trudno uwierzyć Że tyle miłości Tyle dobroci Może odejść Tak
niespodziewanie ... ((*))❤((*))❤((*)) Modlitwa i światełko Pamięci
((*))❤((*))❤((*))
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
KC!!!!! Redi...Skarbie...*(((((
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!..Smutno
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko Pamięci ***
Zgłoś SPAM
mama Laury Faustyny
<3
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Sebastianku [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Po tamtej stronie chmur jest inny lepszy świat. Anioły utuliły Cię do
wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy
się świat, spotkamy się wśród jasnych nieba łąk
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham Cię Skarbie)...*(((((
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..aniołeczki
nasza Pamięć !♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie mamy już tego co było w naszych marzeniach...pozostała tylko tęsknota i
malutkie światełko nadziei, że kiedyś odzyskamy to,co
straciliśmy...(❤)(❤)(❤) Modlitwa i Światełko Pamięci (❤)(❤)(❤)
Zgłoś SPAM
Lusia
Sobotnia modlitwa i śliczne płomyczki w ofierze...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Odeszłeś, a jednak jesteś każdego dnia obok Swojej Mamuni Sebciu Kochany [*]
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham Cię...tęsknię...*((((( Seba...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰ ♥ JESTEŚ W PAMIĘCI
MODLITWIE I W SERCU ♥ ⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Modlitwę, światełko i pamięć posyłam dla Ciebie Sebastianku do samego
Nieba [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.