"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BĄDŹ NAMI ZAWSZE...BĄDŹ JAK PROMYK SŁOŃCA...BĄDŹ JAK NADZIEJA...BĄDŹ
JAK SIŁA...BĄDŹ BLISKO.JEDYNIE CO MOGĘ TERAZ CI OFIAROWAĆ TO MODLITWĘ I
ŚWIATEŁKO GORĄCE...TAKIE OD SERCA...PROSTO DO NIEBA. ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
To nie tak miało być, nie tak... dlaczego życie jest tak
niesprawiedliwe-światełko pamięci dla Ciebie Sebastianku ...[*]...
Zgłoś SPAM
Lusia
Chwile z Wami w przestrzeń odpłynęły...śliczne światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską
miłością. Pokój Twojej Duszy (❤)(❤)(❤)
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Sp Dariusza Dukiewicz
Niedzielne swiatelko pamieci (¤)
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Pokój Ci wieczny w cichej krainie , Gdzie ból nie sięga , Gdzie łza nie
płynie , Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny , Pokój Ci wieczny....
Niedzielne światełko pamięci dla was kochani.............
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Jak trudno żegnać kogoś,kto mógł być jeszcze z nami.Moje światełko
wiecznej pamięci dla Ciebie Sebciu.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤. ❤. ❤. JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA...A MORZE ŁEZ I BEZKRESNE
CIERPIENIE...❤. ❤. ❤. ⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰-⋱⋱(❤)⋰⋰
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE
ANIOŁKU⋱⋱(❤)⋰⋰-⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością!!!!!.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko wiecznego spokoju dla Ciebie Sebciu Kochany...!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Piękne Wspomnienia zostawiłeś po sobie.Niech Ci ziemia lekką będzie.Niech
niebo czuwa nad Tobą ___ღ✿ღ___ W pamięci i w modlitwie...
___ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę
zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj
─ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ w spokoju
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,MODLITWA...♥ ~ ♥ ~ ♥ I TYLKO POZOSTAŁA NADZIEJA...
ŻE ŚMIERĆ JEST POCZĄTKIEM NOWEGO ŻYCIA... ŻE ŚMIERĆ JEST KROKIEM W
ŚWIATŁO I WIECZNOŚĆ...SEBASTIANKU.......
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
PAMIĘĆ O TOBIE ŚWIEŻA...TĘSKNOTA BOLESNA...TYLKO NADZIEJA SPOTKANIA
RADOSNA...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z DAREM MODLITWY. (*)❤️(*)❤️(*) ŻYJ
ŻYCIEM WIECZNYM W BOŻYM ŚWIECIE (*)❤️(*)❤️(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Nie śmierć rozdziela ludzi, lecz brak miłości.Tylko człowiek, który
kochał, umiera jak człowiek" Moje światełko pamięci na kolejny dzień
bez Ciebie Sebciu...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
. "Bóg widzi, czas ucieka, śmierć goni wieczność czeka"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.