"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Nad grobem znicz zapalony smutek i żałość w sercu Przecież ty jeszcze
chciałaś tu być ! A śmierć przecięła życia twego nić."Modlitwa i
światełko Pamięci.Spoczywaj w pokoju (*)♥(*)♥(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
W SERCU CIĄGŁA TĘSKNOTA...SPRAGNIONA TWEJ OBECNOŚCI...TĘSKNOTA...W ŁZACH
SZUKA UKOJENIA ...A CIEBIE ANIOŁKU WCIĄŻ NIE MA ... ZOSTAWIAM MODLITWĘ , A
ŚWIATEŁKA PRZESYŁAM PROSTO DO NIEBA....❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nie ma już powrotu do tego, co było...Pozostały tylko wspomnienia i wiara na
nasze ponowne spotkanie - Płomyki do samego Nieba dla Ciebie Sebastianku
...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"...WIEM,ŻE NADEJDZIE TAKI DZIEŃ,GDY W TŁUMIE ANIOŁÓW SPOTKAMY
SIĘ..."ANIOŁKU ♥ W MOJEJ PAMIĘCI I W SERCU...JEST MIEJSCE NA
WSPOMNIENIA O TOBIE..ŚWIATEŁKA Z SZEPTEM MODLITWY...O SPOKÓJ TWEJ DUSZY (♥)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastianku światełko nieustającej pamięci dla Ciebie ...[*]...
Łzy,smutek,tęsknota,wołanie DLACZEGO...tylko to nam zostało,światełko
pamięci dla Ciebie Sebastianku w ten kolejny wiosenny,słoneczny
dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jesteś chociaż Cię Nie ma...Jesteś w sercach bliskich... Niech Bóg otacza
Cię nieskończoną miłością...A światło niech ci świeci..Zostawiam
modlitwę i moją pamięć.(♥)⊱✿⊰(♥)⊱✿⊰(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
NASZA PAMIĘĆ NASZA MODLITWA
NASZE CODZIENNE WSPOMNIENIE
ZAWSZE W NASZYCH SERCACH
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jedna chwila wystarczy żeby życie runęło,aby wszystko co mamy w nicość
odpłynęło Zgubiło się w jednej chwili...Odeszło...Bezsilność, smutek i
płacz,zostało tak niewiele... ♥ Modlitwa i Światełko ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
....Sebastiankowi
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..nikomu niepotrzebne to co czuję...nikomu..KC)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Sebastianku nie odeszłeś,w sercach zyć będziesz wiecznie...Światełko
pamięci dla Ciebie na dzisiaj ...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Straszna jest śmierć ukochanej osoby.Umiera w jednej chwili, ale tak
naprawdę odchodzi bardzo, bardzo długo...Światełko pamięci,niech ci
świeci.Zapalam znicz,zostawiam modlitwę [❤]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"...Wiem, że nadejdzie taki dzień, gdy w tłumie aniołów spotkamy
się..." Modlitwa i Światełko Pamięci ((⋰⋰⋰♥⋰⋰⋰))
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI O TOBIE Z NASZĄ MODLITWĄ NA DZIS ZOSTAWIAMY
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.