Naszych wspomnień o bliskich...nie odbierze nam nikt...śpijcie,śpijcie w
ciszy i spokoju...modlitwa i piękne płomyczki...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:* Za wszystkie dni !...
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję niedzielną modlitwę,która nas łączy,oraz cieplutkie,czerwcowe
płomyczki...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Skarbie...Sebunio...KC...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♣♣♣] Jedyną miarą miłości jest tęsknota.[♣♣♣] Piękne
Wspomnienia zostawiłeś po sobie [♣♣♣] Niech Ci ziemia lekką
będzie[♣♣♣] Niech niebo czuwa nad Tobą [♣♣♣] Modlitwa i
światełko [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
PAMIĘĆ O TOBIE CIĄGLE ŚWIEŻA...TĘSKNOTA BOLESNA...I TYLKO NADZIEJA
SPOTKANIA RADOSNA...[▒♥▒].... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE
ANIOŁKU..... [▒♥▒]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego
oczy promieniejące
chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez."
Zgłoś SPAM
Lusia
Trwamy z Wami codziennie...tęsknimy bardzo...śpijcie w ciszy i spokoju...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
(♥)(♥) Światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiam dla Ciebie
Sebastianku Kochany (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastianku dla Ciebie wtorkowy promyczek,taki piekny,radosny jak Ty byłeś dla
Swojej Mamuni:*:*:*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolejny Dzień Dziecka bez Dziecka,bez Ciebie Sebciu..jak powiedzieć sercu NIE
PŁACZ???!!!...Światełko pamięci na ten dzisiejszy Dzień-kiedyś szczęsliwy
i radosny,dzisiaj smutny i pełen tęsknoty..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienia chwil wspólnie spędzonych pozostaną na zawsze...i nadzieja, że
kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty.... .(❤).
Modlitwa i światełko Pamięci .(❤).
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śliczne światełko na słoneczną niedzielę.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota moja nie do uciszenia,ból mój nie do uśmierzenia.Tak bardzo
Aniołku Ciebie brak...(*)♥(*)♥(*) Zapalam jaśniutkie światełko mej
pamięci,niech zawsze płonie...(*)♥(*)♥(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twoja godzina za szybko wybiła,lecz wola Boża to uczyniła.Żal nasz
bezmierny, cicha łza się sączy,umilknie wtedy gdy nas Bóg połączy.
[][♥][] Światełko I Modlitwa Dla Ciebie [][♥][]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebciu....
Zgłoś SPAM
Lusia
Myślę,że serce mamy na właściwym miejscu...modlitwa i światełko...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Spieszmy się kochać ludzi. Tak szybko odchodzą."
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdziekolwiek jesteś ,cokolwiek robisz ,zawsze będziesz w naszych sercach.nikt
i nic nie zniszczy tego miejsca w naszym sercu ,które jest tylko dla Ciebie
...Modlitwa i Światełko Pamięci [♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.