"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -aniołeczki tęsknimy okrutnie za wami :*:*!
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W smutny andrzejkowy wieczór,Marcinku...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
MAMa ŁUKASZA MŁOT
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to co było , nigdy już nie
wróci. MODLITWA I SWIATEŁKO PAMIĘCI [[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czy świeci słońce, czy świecą gwiazdy na niebie, my wciąż tęsknimy
Kochani za Wami niezmiennie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"To nie był czas, to nie była pora."Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*] [*]
Zgłoś SPAM
HALINA
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM ZA WAS...MARCINKU (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
mama.Ś.P.[KUKIEGO}
Światełko Mojej Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
W dniu Andrzejek,śliczne płomyczki wraz z modlitwą dla Was Marcinku....
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
"Dusze sprawiedliwych są w ręku Boga".
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Boże, pomóż nam zrozumieć: dlaczego Oni, tacy młodzi, dlaczego teraz?
Zgłoś SPAM
mama
Prawdziwą radość można tu sobie przygotować, ale uzyskać ją
można dopiero w przyszłym życiu. św. Augustyn Chłopaki moje kochane
....synku mój jedyny
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
ZA KOTARĄ SNÓW ZNAJDZIESZ MNIE .... POŻEGNASZ SEN TEN WE ŁZACH ... LECZ
ZNALEŹĆ MNIE MOŻESZ TEŻ NA JAWIE ... TYLKO OCZY WZNIEŚ BO JESTEM BLISKO TU
.... (*) PAMIĘTAM (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.