Dziękujemy za te wspólne razem przeżyte chwile,zawsze pozostaniesz w naszej
pamięci.
Zgłoś SPAM
MONIKA SEBASTIAN I KLAUDIA
ROMCIU ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
Agnieszka Witoszek
...
Zgłoś SPAM
Anna i Rafal Nicielnik
Zgłoś SPAM
Monika Magdalena Nicielnik
Zgłoś SPAM
Michał Fragstein
wyrazy współczucia
Zgłoś SPAM
Krystian Kocjan
Zgłoś SPAM
Piotr Wołkowski
Zgłoś SPAM
Zofia i Ela Gluza
Cytując słowa "Non omnis moriar", Pani Romana zostawiła wspaniałe
córki. Na pewno była z Was bardzo dumna! Była ciepłą, pełną energii
kobietą. W pamięci utkwił nam jej uśmiech.
Zgłoś SPAM
Aneta Marcol
Najszersze kondolencje dla najbliższej rodziny:(((
Zgłoś SPAM
Natalia Krużołek Łukasz karpiński
...Zbyt szybko Pani odeszła... Na zawsze w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
Weronika Rycko
Zgłoś SPAM
Irena Florian
Zgłoś SPAM
Magda i Sylwek Sabat
Zgłoś SPAM
Barbara i Bronisław Kugler
Zawsze będziemy o Tobie pamiętać
Zgłoś SPAM
Basia i Michał Talik
...Odeszłaś tak nagle, tak szybko....
Zgłoś SPAM
Ania Nogawczyk
Jej uśmiech i dobre serce pozostaną w pamięci na zawsze.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.