Gdybyśmy mogli sięgnąć po gwiazdki na niebie, złapać jeden promyk
słońca, chwycić wiatru lekki powiew...gdybyśmy mogli...uwierzcie nam...
zrobilibyśmy taki anielski bukiet dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
Mama
▄█▄
-.█ ✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨✿
ŚWIATEŁKO KU TWOJEJ PAMIĘCI ROBERCIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dziś św.Agaty,Niech Cię ma w opiece " od wszelkiego wypadku wojny, wody,
ognia i złego by nie był w stanie chroń nas święta Agato dopomóż jej
Panie"
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa, które zawsze wywołać będą morza łez.I są takie osoby na myśl,o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień....❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniami słońca,
które ogrzewają nasze serca i dusze....Bądźcie bliziutko nas Aniołki....
Zgłoś SPAM
Mama
⭐ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ❤️ * Bo nasza miłość trwa i trwać
będzie,
Bo w naszych sercach Wasze serca biją * ❤️
⭐ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć..❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nie zabierze nam nikt...w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was
Kochani na zawsze, najgorsze jest to, że nic więcej nie możemy....
;Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą; _
Światełko Pamięci Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się
we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie. Dlaczego Boże , zabierasz
dobrych ludzi? Zawsze pamiętam..❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, dalej niż nam się wydaje, nie czujemy Waszego oddechu,
bicia serc...tęsknimy...choć nie widzimy Was, to Jesteście...w naszych
sercach, myślach, wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
Mama
☀◕☀◕☀ Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach,
którego nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka
tęsknota, która na zawsze zostanie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.