❤️♨️❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu Smutek i żal się
we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie. Dlaczego Boże , zabierasz
dobrych ludzi? Zostawiam codzienną modlitwę.❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to światełko odnajdzie miejsce, w którym przebywacie i przytuli się do
Was byście poczuli, że kochamy, tęsknimy, myślimy o Was Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ....
,, Ślady na piasku znikają,
Ślady w sercu pozostają na zawsze....''
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...........
.... Pokój Ci wieczny Roberciu kochany....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Robercie kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce
ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku...choć nigdy go już nie
dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na
zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Długie są noce zaplątane myślami, bezsenność w srebrny księżyc bywa
zapatrzona, coraz szybciej dopalają się gwiazdy darowanych dni...coraz bliżej
spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
.⭐.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI⭐..ڿڰۣڿ….ڿڰۣڿ(¨`♥´¨)
❤️
.(⭐)
❤️ Istota wspomnień polega na tym,
Że nic nie przemija ❤️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę,Robercie .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ ❀ڿڰۣڿ ❤️
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą.
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią.
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną. ❤️ ❀ڿڰۣڿ ❤️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Ci którzy są już w krainie ciszy odchodząc kiedyś od nas ciałem
zostali duszą co wszystko słyszy opiekując się nami przez dni całe Oni
przekroczyli już życia próg ten najwyższy który i nas czeka.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
O Was ciągle marzymy... smutek mamy na twarzy, na spotkanie czekamy, bo tak
bardzo Was kochamy...w oczach mamy łzy i ciągle tęsknimy, tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
❤️⭐ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ⭐❤️
A ja zrobię to dla Ciebie..
Zapalę światełko jaśniutkie,
Byś go ujrzał w Niebie
❤️⭐ԑ̮
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.