Ślady cierpienia duszy, przez uśmiech jest maskowany, serce w kawałkach,
wspomnienia, tęsknota za kimś, wciąż nęka, ran nie widać, blizny
pozostają, tak wygląda życie... Robercie pamiętam...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj,na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W każdej chwili i w oddechu, w tańcu, w biegu i w uśmiechu, w kwiatach, we
łzach, w tęczy i w tęsknocie, która męczy...zawsze Jesteście, zawsze
Będziecie...nasza miłość z Wami wszędzie...
*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* - Urodzinowe smutne światełko i modlitwa dla
Ciebie Robercie kochany...śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Urodzinowe łzy Robercie...pamiętam
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Urodzinowe światełko dla Ciebie Robercie [*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️ ☀️ Urodzinowe Światełko Pamięci Robercie ❤️☘️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Urodzinowe jasne światełko pamięci Robercie ⭐⭐❤️♨️❤️⭐⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy Na wieki, pamiętam Robercie .♨❤️♨
Urodzinowa lampeczka Robercie....Mamie dziękuję za wspólne czuwanie, Wasza
nieobecność ciągle boli tak samo mimo upływu lat...z serca pozdrawiam Gosia
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek i żal boli...Wy przeszliście do innego świata, a my
umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata i w myślach błądzimy
po wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Tęsknota,
słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w
króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną
modlitwę.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochamy Tych co odeszli, bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy,
Oni zawsze są z nami....w naszych sercach na zawsze Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.