Miliony gwiazd i wszystkie jaśnieją blaskiem...Bądźcie szczęśliwi wśród
Aniołów, więcej nic nie możemy...więc tylko tyle...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️❀ڿڰۣڿ❤️...
Światełko i modlitwę zostawiam
...❤️.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
ڿ•.¸.•´ ..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ROBERCIU ..ڿ•.¸.•´
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Wiesiu i Robercie, moja pamięć i dzisiejsze światełko będzie z Wami przez
najbliższe dziesięć dni mojej nieobecności [*]
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i
pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.Kochany
Heniu.❤️⭐❤️♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie mogąc inaczej tęsknotą Was sięgamy...bo pragnienie w nas jak wielka
potęga zapomnieć nie daje...bowiem nasze myśli wciąż przy Was Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ Światełko naszej pamięci dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
Mama
❤️☆ ☆⭐☆ ☆❤️ Niech Dobry Bóg zawsze za rękę Cię trzyma
❤️☆ ☆⭐☆ ☆❤️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Radości nieba Robercie I Wiesiu
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije,Robercie.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zmieniają się pory roku, czas płynie...a my wciąż wołamy Was Kochani po
cichutku...światełko naszej miłości i tęsknoty niech płonie na zawsze....
Zgłoś SPAM
Mama
❤️☘️❤️ Wspomnieniem się tylko żyje.
Uśmiecha się człowiek lub smuci.
Lecz to co w życiu minęło.
Niestety już nigdy nie wróci.
❤️☘️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas
czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to światełko odnajdzie miejsce, w którym przebywacie i przytuli się do
Was byście poczuli, że kochamy, że tęsknimy, że myślimy o Was Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.