♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zajmijcie swoje miejsca wśród gwiazd i niech Wasze gwiazdy świecą jaśniej,
abyśmy wiedzieli, że Wy tam Jesteście...smutno i tęskno Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
_ ❤️ ✿•*´¯`✿─═◕ ,❤️, ◕═─•*´¯`✿ ❤️
.Najlepszym pamiętnikiem jest serce
..Ono pamięta o tych,
którzy są godni pamięci❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko;...Śpij spokojnie Aniołku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy Was - zapomnieć się nie da, te wszystkie łzy, masa
wspomnień...więc mówimy tylko do zobaczenia Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
❤️❤️ Nasza żałoba trwać będzie aż do momentu spotkania się z
WAMI... ❤️ڿڰۣڿ❀❤️ Światełko Pamięci dla Ciebie
Roberciu❤️ڿڰۣڿ❀❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy. Tęsknimy mówimy do nich. Tak się
nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a
nam zostawiasz krwawiące rany.. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żyć to nie znaczy być, to pozostawić coś w sercach, myślach,
wspomnieniach...miłość nie słabnie, tęsknota ciągle taka sama Kochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Niedzielne światełko [*] Dziękuję za pamięć o Karolu podczas mojej
nieobecności.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Racz wiekuiste dać odpoczywanie duszom umarłych, najłaskawszy
Panie," Smutne deszczowe niedzielne światełko dla Ciebie Robercie i
Wiesiu
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila bez Was rani serca ostrym cierniem rozpaczy...móc spotkać Was
Kochani w Jaśniejącej Zorzy Lepszego Świata i być razem już na zawsze...
Zgłoś SPAM
Mama
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Najjaśniejsze Światełko
Pamięci dla Ciebie Skarbie....❤️•⭐•❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
•*❤*•`Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o
najbliższych, którzy odeszli.
...Światełko i modlitwa dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cudowny czas, gdy Byliście rozprysnął się na miliony wspomnień...tęsknimy,
a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serca....
Zgłoś SPAM
Mama
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Jest taki ból, którego nic nie
ukoi… Jest taki strach, którego nic nie pokona… Jest taki żal, który
nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, która na zawsze zostanie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.