♨❤️♨ Dziękuję bardzo za pamięć o moim mężu i pozdrawiam
srdecznie.....Halina.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została
wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas
Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
´*.¸(,*.¸❤️¸.*,)¸.*´ USTA MILCZĄ,DUSZA PŁACZE, ZAWSZE BĘDZIE JUŻ
INACZEJ. DLA ŚWIATA BYŁEŚ CZĄSTKĄ, DLA MNIE CAŁYM ŚWIATEM.
´*.¸(,*.¸❤️¸.*,)¸.*´
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa; .♨❤️♨. Światełko Pamięci Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Nie ma wielkiej miłości bez wielkiego cierpienia i nie będzie co
najmniej do końca czasu,kiedy to miłość wchłonie cierpienie". Wieczne
odpoczywanie racz dać Panie Robertowi i Wiesiowi
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek, żal, pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje...Waszych uśmiechów, żartów, Waszej obecności przy
stole...światełko od wszystkich, którzy tęsknią...
Zgłoś SPAM
Mama
✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨✿
..."Nie żyjemy, aby umierać...
...ale umieramy, aby żyć wiecznie"...
❤️⭐❤️
✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨✿
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żal, smutek i tęsknota...nasza tęsknota to niemoc, to ból, to bez życia
stan...tęsknota siostra samotności ogarnęła nasze oczy, nasze serca....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało.
____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Życie straciło barwy i tylko sny dają czasem namiastkę tamtego szczęścia,
gdy Byliście tu z nami... Odwiedzajcie nas jak najczęściej Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
☆*☆*☆*☆*☆ ...Zapalam znicz, światełko nadziei Zapalam znicz. dla
Tych co już zasnęli ❤️*❤️ Odpoczywaj Roberciu w Pokoju ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kiedy tęsknię, zamykam powieki i Jesteś.. I Jesteś.. (•.•) Światełko
Pamięci dla Ciebie Robercie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.