Pamięć jest droższa od słów... Robercie światełko na ostatni dzień
sierpnia. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas
czekaniem, Każdy dzień utopiony w tęsknocie, Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Światełko i modlitwa dla Ciebie .❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. ڿڰۣ❤ڿڰۣڿ Światełko Pamięci
dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ “Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał
wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój cały
świat.Zostawiam codzienną modlitwę.. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak nam żle bez Was...tak nam źle gdy nachodzą wspomnienia... tak nam źle,
gdy Was nam brak...tak nam bardzo Was potrzeba...
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ Najpiękniejsze chwile zostały zapisane w naszym sercu... Będą tam
żyć - dopóki serce będzie bić............. ....☀️ ❤️
Światełko Pamięci i modlitwę zostawiam ♨️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko... Światełko Pamięci dla Ciebie
Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Ci którzy są już w krainie ciszy odchodząc kiedyś od nas ciałem
zostali duszą co wszystko słyszy opiekując się nami przez dni całe Oni
przekroczyli już życia próg ten najwyższy który i nas czeka.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dla Was bo Byliście kochani...dla Was bo Jesteście kochani...dla Was bo
umieliście kochać...od nas stąd - dla Was TAM - bo ciągle Was w sercach
mamy...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
⭐ ▬✨✨ ▬ ⭐
Stracić kogoś...._ ♨❤️♨ _
To tak jakby zatrzymać czas
Aby nigdy nie było już jutra
Bo wszystko nagle staje się nieważne
⭐ ▬✨✨ ▬ ⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Nikt,kto nie przeżył tak smutnej rozłąki,nie wie jak ona boli...JA
WIEM" _ ♨❤️♨ _ Nasza pamięć dla Ciebie Robercie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.