Wspomnienia chowane głęboko, chowane w sercach by wypełniały pustkę po Was,
chowane w pamięci by nie pozwoliły zapomnieć...zawsze pamiętam Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa"
♨❤️♨ __ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,
opłakuje. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Życie nasze niby toczy się dalej, a Was wciąż brak...świat stracił swój
blask, teraz Jesteście najcudowniejszymi Aniołami...nasza miłość nigdy nie
zgaśnie...
Zgłoś SPAM
Mama
. ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨ Wierzę, że nie gaśnie w
śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co odwołani wcześniej, nas
wprowadzą w żywot wieczny.✨✨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Robercie.
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serc rozpalamy Wam jaśniutkie światełka, niech nigdy nie
gasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla Was
Kochani w dzień i w noc jasno....
Zgłoś SPAM
Mama
* *•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°* *,,,, Bądźcie w raju szczęśliwi. Wasz
obraz w mojej pamięci jest zawsze żywy.,,,❤️◦हैै ❄️
है◦❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny
rok. Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś
trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ * ❤️
ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ
Teraz niebo jest Twoim domem
A nam pozostały wspomnienia
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to maleńkie światełko zaniesie do Was naszą pamięć i dobre
myśli...Bądźcie szczęśliwi Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Stała pod krzyżem Matka Boleściwa, żegnała swojego Syna. Ona rozumie ból
matki, niech czuwa nad Tobą.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.