❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Najpiękniejsze
chwile zostają zapisane w naszym sercu... Będą tam żyć - dopóki ono
będzie bić... ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Światełko Pamięci i modlitwa dla
Ciebie Roberciu ♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W dłoniach trzymamy znicz, by w myślach go zapalić...z serca dajemy Wam
kwiat, by pamięć o Was ocalić...z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś
się spotkamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ __ Nasza pamięć i modlitwa dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Bóg sprawiedliwy daje odkupienie. Śpij spokojnie Robercie
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❀ڿڰۣڿ.❤️Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce ciągle
otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku choć nigdy go już nie dostaną.Są
oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota,na zawsze,
Robercie...❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem; + Światełko Pamięci
dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tańcują wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane.
Nie pozwalają zapomnieć gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba z modlitwą
i wspomnieniem dla Ciebie.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie... wiatru szmer... nie ma Cię... patrzę w niebo... księżyc
lśni... gwiazdka mruga...tęskno mi...tęsknimy ogromnie Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❀⭐♥⭐❀ ...Byłeś nadzieją Skarbie Jedyny Świat był i życie przed
Tobą Los Cię okrutny wyrwał z rodziny Rodziców okrył łzami i żałobą...
❀⭐♥⭐❀ Światełko Pamięci dla Ciebie Synku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach.•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ•. Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️♨ ღ♨️ღ ♨.❤️⭐☘️⭐❤️ Tęsknota
z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieję, że kiedyś będziemy
razem.Zostawiam codzienną modlitwę.❤️⭐☘️⭐❤️♨ ღ♨️ღ
♨❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów...wierzymy w to Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
☆•°*”˜☆˜”*°•☆ Zapalam znicz, światełko nadziei Zapalam
znicz. dla Tych co już zasnęli ❤️*❤️ Odpoczywaj w Pokoju mój synku
kochany ❤️*❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.