Światełko zostawiam Tobie Robercie
wraz z westchnieniem,
wspomnieniem i sercem ściśniętym.
Gdzie jesteście dzieci ukochane?
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Tęsknota,
słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w
króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną
modlitwę❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bóg jest miłością i złączy nas wiecznością...nie straciliśmy Was,
zamieszkaliście przed nami w Domu Ojca...
Zgłoś SPAM
Mama
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ .✨ Światełko Pamięci
⭐*•.._..•*⭐*•.._..•*⭐*•.._..•*⭐ Człowiek umiera..znowu za
szybko Człowiek umiera ..razem z nim wszystko Tylko wspomnienia po nim zostają
Których tak dużo-ale za mało
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
2 Listopada-ZADUSZKI - Światełko i modlitwa dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zaduszki, dzień zadumy nad wszystkimi, którzy odeszli. Światełko pamięci
dla wszystkich, którzy są już po drugiej stronie [*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
W dniu zadumy i nostalgii pamiętajmy o Tych, którzy odeszli... Oni są wśród
nas głęboko w naszych sercach schowani... Oni są wokół tylko, że poza
zasięgiem naszego wzroku......
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨️„W
Zaduszki” Tu jest pamięć i tutaj świeczka. Tutaj napis i kwiat pozostanie.
Ale zmarły gdzie indziej mieszka na wieczne odpoczywanie.Robercie.♨️❤️
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dotkliwszej boleści, niżli dni szczęścia wspominać o Tych, co na
zawsze odeszli....tęsknimy za Waszym uśmiechem, oczami, bijącym sercem,
ciepłem Waszych dłoni...za Wami Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
✨♨️ 1 LISTOPADA ♨️✨
Zapłonęły Cmentarze lampkami miłości,
Dla Tych co odeszli do Krainy Wieczności
✨♨️ Niech Ci Światełko Pamięci wiecznie
płonie
Niech do nieba sięga jego płomień ✨
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
W ten święty dzień zapłonie znicz dla Ciebie [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️ ♨️1 listopada świętują wszyscy święci, chociaż ogarnia nas
smutek,to powinno być też w tym dniu miejsce na radość! I to ogromną ,w
końcu wszystkich nas czeka zbawienie! Właśnie tego Ci dziś.♨️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Raduj się w niebie ze wszystkimi świętymi
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Dla Tych co odeszli w nieznany świat, płomień na wietrze kołysze wiatr...
dla Nich tyle kwiatów pod cmentarnym murem niebo jesienne u góry... Robercie
pamiętam. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
1 listopada 2024...pamiętam o Tobie Robercie kochany...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Światełko pamięci w ten szczególny dzień pamięci o bliskich, którzy już
odeszli [*] dla Was Wiesiu i Robercie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co dziś możemy Wam dać to pamięć, choć umarła cząstka nas,
wszystko co dziś możemy zrobić to wspominać, choć tęsknota serca rwie,
wszystko co dziś możemy zrobić to kochać Was na odległość...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️˜”*•ڰۣڿ ❤️ Czas mija a rana nie chce się zabliźnić. Dobry
Boże czy już zawsze przyjdzie nam żyć w takim smutku? Pociesz nasze
strapione serca i daj wiarę, że ta śmierć miała sens… ✬__✬◕✬°
❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.