❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓDugie wieczory, pełne
smutnych myśli pełne wzruszeń, bezcennych wspomnień z których radość i
nadzieja prysłyo których tak trudno zapomnieć.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tylko wspomnienia nam pozostały kiedy Was zabrakło, tylko to tak
niewiele...nie możemy Was przytulić...żeby tak móc przeszłość odwrócić,
cofnąć czas...Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Za mało wspólnych dni, za mało pięknych chwil. Wszystkiego tak za mało,
tylko cierpienia tak za dużo; - Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia
Śpij spokojnie kochanie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Boże...daj nam nadzieję...jeśli nauczyłeś kochać Bliskich to daj również
siłę, aby się z Nimi rozstać i zaufać, że dobrze Im u Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia; Stanisław
Jerzy Lec. - Pamięć i światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem.Zostawiam modlitwę.♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to maleńkie światełko zaniesie do Was naszą pamięć i dobre
myśli...Bądźcie szczęśliwi Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨❤️♨❤️ ❀*¯*♥*¯*❀ "Niech miłość ta, która
wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa......♨❤️♨
❀*¯*♥*¯*❀ ❤️♨❤️♨❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨❤️♨❤️ ❀*¯*♥*¯*❀ "Niech miłość ta, która
wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa......♨❤️♨
❀*¯*♥*¯*❀ ❤️♨❤️♨❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy do przeszłości w której nam jaśniał cały świat,bo pamiętamy
że czas z Tobą to piękny czas....... Światełko i modlitwa dla Ciebie
Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Codzienność wiedzie przez krzyż, większy im kochasz
goręcej..."Prawdziwa miłość boli, gdy traci się kochaną
osobę.Dlaczego tyle zła na ziemi ? Bądź szczęśliwy w domu Ojca Robercie i
Wiesiu
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
♥️♥️♥️ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie ♥️♥️♥️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.