Tęsknota i wspomnienia nigdy nie zaznają okrutnego zapomnienia...tak wiele
znaczenia mają, dlatego do końca trwają...pamiętam Kochani, zawsze i
wszędzie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE; _ Nasza pamięć i
światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Nie płacz.To tylko krzyż,przecież tak trzeba. Zamyślił się anioł,
chciał zabrać głos, lecz poszedł do nieba."ks.Twardowski. Światełko
pamięci niech zawsze płonie dla Ciebie Aniołku.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam na dnie serca miłość została szczera ,najlepsza, która wciąż żyje,
choć biegiem czasu już utulona ciągle tak wiele tęsknoty kryje...♥ Kochani
dodajcie nam sił...
Zgłoś SPAM
Mama
❤️❀ڿڰۣڿ ⭐ ☘️⭐..Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd
pamięcią im się płaci.."❤️♨⭐ ☘️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Śmierć jest końcem życia,ale nie końcem miłości"
_ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Robercie kochany....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chciałoby się cofnąć czas, tylko tyle, cofnąć czas i zobaczyć Was
ponownie...Waszej pamięci Kochani...lampeczki do samego Nieba
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chciałoby się cofnąć czas, tylko tyle, cofnąć czas i zobaczyć Was
ponownie...Waszej pamięci Kochani...lampeczki do samego Nieba
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Zawsze będziemy Ciebie kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie.Będziemy
wciąż za Tobą tęsknić i płakać za Tobą skrycie; -- Światełko pamięci
Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Ten ,którego kochają, będzie zbawiony.Ile razy błądziłeś,ale ktoś
Cię kochał, czekał w oknie bo oddech pozostał na
szybie..."ks.Twardowski Jesteś ciągle kochany i pamiętany Robercie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.