KuPamięci.pl

Robert Walas


* 07.06.1969

 

+ 30.11.2011

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Służewski Nowy

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (60)
Licznik odwiedzin strony
290968
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy światełka...jasne światełko rozjaśnia mroki zapomnienia o Tych co odeszli stąd, których już z nami nie ma...to dowód pamięci co tworzy schody z ziemi do nieba...dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ..⭐❤️⭐..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Boże Miłosierny, Tym co odeszli, Daj spokój i wieczne odpoczywanie. A tym co zostali siły na przetrwanie ..⭐❤️⭐..
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Przedświąteczne, sobotnie światełko [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Za ok­nem noc, w oczach łzy, pus­tka w głowie i i pęknięte serce...zostały tylko wspomnienia, nic więcej....Kochani światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ..⭐❤️⭐..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ .Choć ich płomień życia zgasł, .To myśli o nich są zawsze w nas
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie cieszy,jest tylko tęsknota,która przytłacza.Smutno i pusto bez Was.... Smutne przedświąteczne światełko Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Śpijcie i śnijcie anielskie sny, otulamy Was czule szalem pamięci i jasnym światełkiem wysyłamy do nieba modlitwę...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W sercu pusto - tylko smutek, tylko żal i wspomnień gorzki smak.-*•.◕.•*-Nasze smutne światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki.Pamiętam....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie gniewajcie się, że wciąż płaczemy, choć Tam panuje miłość i szczęście, tak bardzo tęsknimy... łzy przestaną płynąć, gdy będziemy już z Wami, Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie gniewajcie się, że wciąż płaczemy, choć Tam panuje miłość i szczęście, tak bardzo tęsknimy... łzy przestaną płynąć, gdy będziemy już z Wami, Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
❤️¯❄️*❀¯❤️ Choć nasze drogi nieznane i co nas spotka nie wiemy. Jedną nadzieją żyjemy, że kiedyś będziemy razem Wami ❤️¯❄️*❀¯❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Smutne są wieczory bez gwiazd na niebie, jeszcze smutniejsze są dni bez Ciebie; - Pamięć i światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jak krótkie jest nasze życie na ziemi,a życie wieczne niech będzie dla Ciebie radością i oczekiwaniem na nas.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   153   154   155   ...   1553   1554    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

02.12.2011