Dzień po dniu upływa, tydzień za tygodniem, miesiące mijają, wszystkie są
podobne... coś przeminęło... Jesteście gdzieś, tam w Niebie, a tu tak
smutno Kochani bez Was....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jak uśpić mam Cię serce,gdy cierpisz te katusze? Jak mam zapełnić
miejsce,gdy mi rozrywa duszę? Jak znaleźć mam odpowiedź, Dlaczego właśnie
Ty? _♥_ Światełko i modlitwa dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przemija życie...Stracone lata...Zabrane marzenia...Zapomniany uśmiech...To
życie bez Was Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
… wszystko można zapomnieć smutek, radość i łzy, lecz nie można
zapomnieć o kimś takim jak TY …. Światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne odpoczywanie niech Ci da Pan ,a światłość wiekuista niech Ci
świeci. Sobotnie zaśnieżone światełko dla Ciebie Robercie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ “Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał
wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój cały
świat.Zostawiam codzienną modlitwę.. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego
nieba... Bądźcie pamięcią w sercach swoich bliskich... po wszystkie dni ich
istnienia....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
naszej miłości;
___ Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zostawiam modlitwę..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy nadzieję,
choć wieczności dzieli nas czas, że spotkamy jeszcze Was Kochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE; _ Nasza pamięć i
światełko dla Ciebie Robercie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.