Choć pamięć szczęśliwych dni tak boli....nie możemy i nie chcemy
zapomnieć Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
❤️*❤️*❤️ .......Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca,
niech świecą w Krainie życia dla Ciebie synku bez końca.......
❤️*❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy się miało szczęście, które się nie trafia, czyjeś ciało i ziemię
całą, a została tylko fotografia, to - to jest bardzo mało ... Światełko
Pamięci Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Raduj się w niebie Robercie i Wiesiu
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️ ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ♨️
Lecz oni ciągle przecież żywi. Nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy
nas pozostały. Tylko ich ciała zabrał czas.♨️
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dusza skryta w delikatnym puchu Anielskich skrzydeł...codzienność to ból
nieuleczalny....bez aureoli, bez marzeń...miotający się w codzienności w
czarnej otchłani martwej duszy...kochamy i tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Mama
...ڿڰۣڿ⭐.⭐❤️⭐⭐ڿڰۣڿ... Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból
chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej, dalej jest
życie.⭐ ♨️ ⭐ ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨ ⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Nie żyjemy, aby umierać, ale umieramy, aby żyć wiecznie..." Robercie
pamiętam. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jeden kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu...zawsze Będziecie...miłość Bliskich z Wami
wszędzie....światełka pamięci dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Miłość łączy się z krzyżem
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Ta smutna droga kiedyś się skończy. Muszę w niej wytrwać-gdy Ciebie
nie ma" - Pamięć i modlitwa dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨ ღ♨️ღ ♨❤️❄️⭐❄️❤️ Światełko zapalam Tobie
często, Byś wiedział ,że w sercu mym żyjesz Byś nie czuał zimna
,ciemności Byś miał ciepło i blask
jasności.Pamiętam.❤️❄️⭐❄️❤️♨ ღ♨️ღ ♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.