Światełko zapalam dla Ciebie w ostatnią niedzielę stycznia,pamiętaj że
jesteś kochany i nasz ból nie skończy się na tej ziemi. Kto kochał
naprawdę, ten cierpi i nie może zrozumieć.Pokój Twej duszy
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ❤️Choć mija czas, smutek
w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle
szczęścia i miłości.Zostawiam modlitwę Pamiętam..❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ
♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięć... czas mija, a w nas wszystko pozostaje... i nigdy nie odejdzie...
Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie Ukochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;A gdy serce Twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze
oczy, chociaż Twoich nie otarto; Maria Konopnicka ═─♥─═ Pamięć i
światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie nie było sprawiedliwe. Umierają Ci co chcą żyć, żyją Ci którzy
umarli za życia... Robercie pamiętam... Światełko niech Ci świeci zawsze.
R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas
czekaniem, Każdy dzień utopiony w tęsknocie, Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Światełko i modlitwa dla Ciebie .❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nic się tu nie zmieni... samotność będzie nas okrążać, tęsknota za Wami
- wyrywać nam serca, a cisza - krzyczeć z rozpaczą, łzy nie przestaną
płynąć aż do spotkania z Wami Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️☀❤️♨❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i
pamięć wciąż będą żyć a blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę,zostawiam modlitwę.❤️♨❤️☀❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co mamy dziś to miłość do Was Kochani, pamięć oczu Waszych, to
myśli o Was...wszystko co mamy jest w sercach naszych....
Zgłoś SPAM
Mama
(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨✨ BEZ WAS NASZE ŻYCIE ROZSYPAŁO SIĘ NA
DROBNE KAWAŁKI. ✨✨✨ ZAPADŁA CISZA W ZGIEŁKU ŚWIATA. ✨✨✨
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wieczorne światełko Robercie...pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś tak blisko na wyciągnięcie ręki, a jednak tak daleko - bo nie mogę
Cię dotknąć - przytulić,objąć... Tak daleko, że aż blisko - w moim
sercu; ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko dla Ciebie Robercie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.