" Każdy człowiek jest dla drugiego darem."Kiedy się kocha
prawdziwie i straci kochaną osobę, trudno żyć.Tylko Matka zrozumie nas w
cierpieniu.Niedzielne światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Dawniej śmierć była mi zawsze tylko kimś z szerszego towarzystwa. Teraz
zasiada ze mną do jednego stołu... musze się z nią zaprzyjaźnić...
Robercie pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Pamiętam...❄️❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące
najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. _
Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć pamięć szczęśliwych dni tak boli....nie możemy i nie chcemy
zapomnieć Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
⭐ ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ "Nie umiera ten, kto trwa w
naszych sercach i w naszej pamięci "
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE; ** Nasza pamięć i
światełko Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek, żal, pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje...Waszych uśmiechów, Waszej obecności...światełko od wszystkich,
którzy tęsknią...
Zgłoś SPAM
Mama
❤️.(*) Światełka Pamięci ❤️.][❤][ dla Ciebie ❤️.][❤][
Roberciu ❤️ Niech ich płomyki jasno Ci płoną
☀️☀️☀️☀️☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko;-
Śpij spokojnie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cisza za Nich przemawia, szum drzew, szelestem upartym w tej ciszy...znicz
miłości przypominający, że ciągle Są w sercach każdego z nas....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.