Rozłączeni, lecz jedno o drugim pamięta, my o Was na ziemi, Wy o nas w
niebie...pomiędzy nami lata biały gołąb smutku...tęsknimy Kochani tak
bardzo
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY -•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•- Światełko
Pamięci dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Gdy jest mi źle, gdy życie mnie przytłacza, me serce łka, dusza cierpi
też, wołam przyjdź, cierpliwie czekam w ciszy,aż przyjdziesz tu, usiądziesz
ze mną znów."Ale to już niemożliwe Robercie i Wiesiu
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i
nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech
Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Posłuchajcie proszę Kochani, chcemy Wam powiedzieć...że zapomnieć Was to
jak przestać żyć, zapomnieć Was znaczy nie mieć nic...w pamięci i
modlitwie Jesteście na zawsze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. __
Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zostawiam modlitwę...❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została
wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas
Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨❤️♨.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ. Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz
sercem miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z
bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie... trochę się oddali?
♨❤️♨.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu, ledwie muśnie go
wiatr, a już go nie ma i miejsce gdzie był już go nie poznaje.... Robercie
mroźne światełko pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w
niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przytul nas Boże i okaż miłosierdzie, nas i Naszych Aniołków Ukochanych,
utul w ramionach, daj wytchnienie, daj siłę....sercem i myślami jesteśmy
razem...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia, bo myśleć to znaczy wciąż
pamiętać; - Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Istnieją blizny, których nikt nie widzi, rany ,które nie krwawią,
łzy, które nie są mokre, krzyki, które nie wydają żadnego dźwięku."
Zapalam niedzielną lampeczkę ku twojej pamięci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.