"Jezu z Betlejem,
Jezu z Golgoty…
… nasz czas elektroniki, reklam i osamotnienia
Panie ocal w nas wiarę, nadzieję, miłość…"Halina Alfreda Auron Moją
nadzieję że jesteś szczęśliwy
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. - Światełko Pamięci dla Ciebie
Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
światełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć coś dawno się skończyło ale przecież było...w przeszłości na
zawsze zapisane...można poczuć tamte chwile, bez ograniczenia...zawsze bowiem
będzie istnieć...kraina wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Mama
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ Życie jest
ulotne ale pamięć jest wieczna. ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ...☀️
❤️.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ Życie jest
ulotne ale pamięć jest wieczna. ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ...☀️
❤️.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY; •ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Pamięć i
światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu...zawsze Będziecie...miłość Bliskich z Wami
wszędzie....światełka pamięci dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
† ◥◣❤️◢◤ † ........❤️ ❤️ ŚWIATEŁKO KU WASZEJ
PAMIĘCI,,,, Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie będzie już
następnych dni. ♥️✨♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. + Światełko Pamięci
dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Święty Józefie, patronie rodzin, czy widzisz jak my cierpimy po odejściu
naszych kochanych bliskich.Wstaw się za nimi do Boga miłosiernego, by cieszyli
się radością nieba.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.