Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Robert Dumanowski


* 26.09.1962

 

+ 19.05.2016

pokaż wszystkie
wpisy (22)
Licznik odwiedzin strony
40384

 

 

 

* * *

 

Serdeczne podziękowania Przyjaciołom, Znajomym i Wszystkim, którzy złożyli wieńce i wiązanki kwiatów oraz uczestniczyli w ostatniej drodze Roberta Dumanowskiego składa Żona, Syn, Rodzice i Brat.

 

 

 

 

* * * 

 

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godź. 14:00 w Kościele Parafialnym w Łężanach w dniu 25.05.2016r.

Pogrążona w smutku Rodzina.

 

 

 

 

* * * 

 

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 19.05.2016r. zmarł Robert Dumanowski.

Pogrążona w smutku Rodzina.

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze

2017-10-31
http://www.polski-cmentarz.pl/miejscepiastowe/grobonet/start.php?id=detale&idg=2000519&inni=0&cinki=1
Piotrek
2017-07-21
Pewno się już spotkałeś Drogi Bracie z naszą Mamą i spoglądacie na nas z góry. Myślę, że szczęśliwsi, bez trosk od zmartwień, wolni od cierpienia... Pełen nadziei spoglądam w niebo i w Waszą stronę.
Aneta Leśniak
2016-05-27
Gdy umiera tato jakby światło zgasło w sercu. Proszę przyjąć kondolencje.
Anna machowska
2016-05-25
Wyrazy najszczerszegoo współczucia,łącze się z Wami w bólu i z alobie
Darek Bis
2016-05-24
Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Roberta. Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia. Darek Bis z rodzina.
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
Wspomnienie przyjaciela
Młodość, to najpiękniejszy okres w życiu każdego. Przez całe Liceum i kilka lat później byliśmy nierozłączni. Obaj kochaliśmy sport i tysiące godzin spędziliśmy na wspólnych treningach. Wiele osób w tym czasie zazdrościło Ci sprawności fizycznej i dobrego zdrowia. Doskonale pamiętam naszą zasadę - zero papierosów i minimum alkoholu. Bardzo żałuję, że nie dostałeś się na Twój wymarzony AWF. Nie wiem jak wyglądało Twoje życie w ostatnich latach, ale w moim sercu pozostanie na zawsze obraz uśmiechniętego i pełnego energii przyjaciela... i to nigdy się nie zmieni.
Janusz Ukowski
Bracie

Drogi Bracie. Wspominam dzisiaj Twoją młodość, Twoich kolegów – ( chronologicznie ) Janusza Ukowskiego, Witka Śliwę ( niestety nie mam z nim kontaktu ). Pamiętam jak uciekaliście przez balkon u Janka – Janusz będzie wiedział o co chodzi....;-)) Zresztą znała Was cała Robotnicza. Potem okres Twoich studiów. Nie mogę pominąć tu Andrzeja Zarychty ( Fizol ), Wariatka ( karateka ) , Wójtowicza ( był dobry w tenisa stołowego ), Górala, Tadka Maruta. Zresztą, Fizol jak go nazywałeś przygotowywał mnie potem do matury z matmy. Udało mu się ... ;-)) W latach 80- tych byłem u Ciebie w akademiku . Znali Cię tam dobrze... Pewno nie wiem wiele, bo obawiałeś się, że doniosę mamie... ;-)))) Powiedzieli by więcej ludzie z którymi miałeś przyjemność spotkać się w okresie Twoich studiów. Wracając do odległej przeszłości. Pamiętam jak mnie wyganiałeś z pokoju kiedy Twoi przyjaciele przychodzili do domu i nie chciałeś żebym wam przeszkadzał. Pamiętam nawet jak mnie wybierałeś z przedszkola.. Pamiętam jak przyjechałeś na 6 godzin z Dęblina w trakcie odbywania zasadniczej służby wojskowej w Kompani Desantowo- Przeprawowej i kazałeś mi sobie smażyć frytki z 3 kg ziemniaków i gotować parówki w ilości szt. 8. ... ;-) Miałeś to ... ;-)) Twoja młodość nierozerwalnie związana była z moim życiem. Twoich kolegów poznawałem mimochodem. Niesposób wymienić wszystkich. Również tych, których nie znałem. Myślę, że pamiętają o Tobie Bracie. Ja też będę zawsze pamiętał. Cześć Twojej pamięci !!! Twój brat – mały Piotruś. Piotrek

P.S. Myślę, że spotkamy się tam kiedyś i pośmiejemy się wspólnie z naszych wspomnień.

Piotrek
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia

Forever young
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Zdjęcia
-
napisał(a) dnia 2017-10-31
http://www.polski-cmentarz.pl/miejscepiastowe/grobonet/start.php?id=detale&idg=2000519&inni=0&cinki=1
-
Piotrek
Piotrek
zapalił(a) dnia 2016-05-30
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Piotr Dumanowski
20.05.2016