Dla Ciebie Robercie i dla Ciebie Stasiu, smutne światełko.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✨✨✨ Pozostaje nie tylko ból, żal i tęsknota za tymi którzy odeszli tam
gdzie i my też odejdziemy, pozostają miłe wspomnienia wspólnej
radości...” ✨✨✨
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
† ◥◣❤️◢◤ † W gronie anielskich duszyczek wiedziesz wieczne,
szczęśliwe życie... Choć w wielkim bólu drogi nasze się rozeszły, Wiemy,
że to tylko na moment doczesny.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
☘Robercie...☘Stasiu...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
☘Niedzielne światełko dla Ciebie Robercie i dla Ciebie Stasiu. ♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie i dla Ciebie Stasiu. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
,•*'¯*•….* ŻYCIE JEST JAK KRAJOBRAZ - -CIĄGLE SIĘ COŚ ZMIENIA.
DZIŚ JESTEŚMY RAZEM, JUTRO ZOSTAJĄ WSPOMNIENIA..
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Robercie i dla Ciebie Stasiu, zapalam lampeczkę na kolejny smutny
dzień.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
☾︾☽♦☾︾☽ .....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..... ☾︾☽♦☾︾☽
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Robercie ♥️Stasiu♥️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Roberta i Stasia, światełko pełne miłości i tęsknoty. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♥⊰♥ ⊰♥⊱ Życie nie kończy się u bram śmierci, TY żyjesz w
naszych sercach i w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Roberta i Stasia, zapalam lampeczkę za trzy dni mojej nieobecności.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Robercie, ♥️Stasiu.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
☘Zapalam światełko dla Ciebie Robercie i dla Ciebie Stasiu. ☘♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Roberta i Stasia, zapalam Światełko Pamięci. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️✴ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
NIECH CI WIECZNIE PŁONIE ✴❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie i dla Ciebie Stasiu. ♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.