KuPamięci.pl

Robert Chalimoniuk


* 19.04.1971

 

+ 22.05.2014

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Komunalny Północny (Wólka)

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (13)
Licznik odwiedzin strony
30436
Zapalone ponad rok temu
Babcia Zosi Gębki
♨️Światełko dla Was Kochani. ♥️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Wieczorne światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Światełko Pamięci dla Was Kochani. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♥¸¸.•*´¯`❀ •*´¯`❀ "...Oni są z nami Niepokonani przez czas. W każdym oddechu Życia pośpiechu są w nas...Nasze Skarby.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Roberta, Stasia i Pani Heleny,światełko na smutną sobotę. ♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Was Kochani. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama
 ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni
Zgłoś SPAM
Mama
 ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
(¯ `•.(۰●۪۫۰).•´¯)____Kiedy tęsknię, zamykam oczy i uciekam w nieznane. ((*))Tam, gdzie moje dzieci kochane.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
(¯ `•.(۰●۪۫۰).•´¯)____Kiedy tęsknię, zamykam oczy i uciekam w nieznane. ((*))Tam, gdzie moje dzieci kochane.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Wieczorne światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
ڿ.•°*”~..•°*”~ "Nie umiera ten,kto trwa w naszych sercach i w naszej pamięci" .•°*”~.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Was Kochani.♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Was Kochani. ♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Robercie...Stasiu...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
((*)) Płoną świeczek szeregi, Płoną świeczek tysiące, Powiewają płomyki Zamyślone i drżące. Więc płomykiem jak dłonią, Dłonią ciepłą i jasną, Pozdrawiamy tych wszystkich, Których życie już zgasło
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Roberta i Stasia, światełko na smutną niedzielę. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
((*))*((*)) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE PŁONIE
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Roberta i Stasia, zapalam smutne światełko na zapłakaną deszczem środę. ♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Roberta i Stasia. ♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   52   53   54   ...   87   88    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

26.05.2014