Mors est quies viatoris, finis est omnis laboris - przyjacielu. Na pewno
spotkamy się jeszcze.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Robercie...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕
Człowiek umiera....znowu za szybko Człowiek umiera....razem z Nim wszystko
Tylko wspomnienia po Nim zostają Których tak wiele....jednak za mało
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Przedświąteczne światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Robercie ❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Roberta i Wiesia
⭐ ♨️ ⭐ ♨️ ⭐Światełko mojej Pamięci, niech Ci rozświetla drogę
wśród Gwiazd.⭐ ♨️ ⭐ ♨️ ⭐
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Robercie...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Roberta ❤
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Robercie, światełko na smutną niedzielę ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ Ta śmierć się
zowie - smutkiem nieskończonym Ta śmierć się zowie - szczęściem utraconym
¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Roberta ♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie. ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie. ❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dobranoc Robercie.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
⭐ ♨️ ⭐ ♨️ ⭐ ŻYCIE BEZ WAS,TO JAK DZIEŃ BEZ SŁOŃCA,JAK NOC CO
TRWA I TRWA BEZ KOŃCA ⭐ ♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Robercie, światełko na kolejny smutny dzień. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.......✨ .Światełko Pamięci.....✨.....❤️.....
.i modlitwę posyłam Ci do nieba ❤️
.....✨.....❤️..... Odpoczywaj w Pokoju
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.