Światełko i modlitwa dla Ciebie .Odpoczywaj w spokoju ....Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze, bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij
spokojnie....
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne światełka Rafałku dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Kochać człowieka to znaczy mówić:Ty nie umrzesz!"Ci,których kochamy,a
których zabrał nam los,żyją wiecznie,żyją w naszych sercach i w naszej
pamięci. Pamiętamy (*) Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko Skarbie dla Ciebie Śpij spokojnie Aniołku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Życzę Ci małych cudów codzienności,
które rozświetlą Twój niebiański świat.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zapalam znicz-światełko nadziei,zapalam znicz dla Tych-którzy na zawsze
zasnęli...Śpijcie spokojnie dzieci ukochane...
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka. — Jan Paweł
II.Moja modlitwa i pamięć
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
"Winieneś tęsknić za nim jak za nieobecnym, nie jak za zmarłym, by się
zdawało, że go oczekujesz, a nie żeś go utracił" [*]Św.Hieronim[*]
Zgłoś SPAM
[*]
"Idź już w pokoju do swej przystani,
nic zbolałego serca już nie zrani,
w ojczyźnie wiecznej jest Ci odłożona
wiecznych korona."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
"...TU Ciebie nie ma,lecz JESTEŚ przecież… I pozostaniesz w jasnym
świecie, Jest coś co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ.A ona NIE
UMIERA..."
Zgłoś SPAM
mama Ani A
Śpij spokojnie Rafałku..[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
RAFAŁKU-lampeczka pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Słowa miłości,słowa nadziei zakryła ciemność,jest tylko ból i
cierpienie.Gdyby miłość i łzy umiały wskrzeszać bylibyście wśród nas...
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują tuż obok siebie, z nami
żyje także ten, który odszedł, którego pożegnaliśmy... [*] Światełko i
modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy -D. Alighieri. Zapalam
światełko na niedzielę i na poniedziałek. Niech zawsze świeci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.