Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku....Z całego serca dziękujemy za
światełka modlitwę pamięć podczas naszej nieobecności dla Anetki.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku....Z całego serca dziękujemy za
światełka modlitwę pamięć podczas naszej nieobecności dla Anetki.
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne wrześniowe światełka Rafałku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie widzę Ciebie... Nie słyszę Ciebie... A posiadam piękny skarb..! Klucze
do Twego serca bram. I swoje przed Tobą otwieram. Cudowny to dar posiadać
Takiego Anioła w niebie (*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne wrześniowe światełko Rafałku...
Zgłoś SPAM
HALINA
❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
-Rafałku ja wyjeżdżam. Zapalam Ci dziecino kochana światełka do niedzieli
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - nasze serca ciągle tęsknią za Wami
Zgłoś SPAM
HALINA [*]
Zgłoś SPAM
(*)
Rafałku pamiętamy
Zgłoś SPAM
Mama Marcina Panuszewskiego{*} ♥{*}
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żeby wejść na któreś z kolei piętro musi być lina schody lub drabina
żeby wejść do Nieba wystarczy miłość (*)
Zgłoś SPAM
pamiętamy
Pamiętamy (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
WSPOMNIENIA POZOSTANĄ DO KOŃCA NASZYCH DNI...CHOCIAŻ PRZEWAŻNIE WYWOŁUJĄ
BÓL I ŁZY...((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, a chcieliśmy
jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze.
"Coś się tu nie zaczyna w swojej zwykłej porze. Coś się tu nie odbywa
jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go
nie ma"
Zgłoś SPAM
mama Marcina
♥Rafałku♥ - pamiętam dziecino zawsze. Zapalam Ci Aniołku światełko do
samego Nieba. Dobrze że masz PRZYJACIELA, który założył Ci stronkę i
zostawia zawsze swój ślad.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.