KuPamięci.pl

Rafał Sewielski


* 22.04.1988

 

+ 23.12.2010

Miejsce pochówku: Prudnik, kolumbarium na cmentarzu komunalnym

,

woj. opolskie

pokaż wszystkie
wpisy (22)
Licznik odwiedzin strony
88916
Zapalone ponad rok temu
Halinka
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku....Z całego serca dziękujemy za światełka modlitwę pamięć podczas naszej nieobecności dla Anetki.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku....Z całego serca dziękujemy za światełka modlitwę pamięć podczas naszej nieobecności dla Anetki.
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne wrześniowe światełka Rafałku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie widzę Ciebie... Nie słyszę Ciebie... A posiadam piękny skarb..! Klucze do Twego serca bram. I swoje przed Tobą otwieram. Cudowny to dar posiadać Takiego Anioła w niebie (*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne wrześniowe światełko Rafałku...
Zgłoś SPAM
HALINA
❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
-Rafałku ja wyjeżdżam. Zapalam Ci dziecino kochana światełka do niedzieli
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - nasze serca ciągle tęsknią za Wami
Zgłoś SPAM
HALINA [*]
Zgłoś SPAM
(*)
Rafałku pamiętamy
Zgłoś SPAM
Mama Marcina Panuszewskiego{*} ♥{*}
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żeby wejść na któreś z kolei piętro musi być lina schody lub drabina żeby wejść do Nieba wystarczy miłość (*)
Zgłoś SPAM
pamiętamy
Pamiętamy (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
WSPOMNIENIA POZOSTANĄ DO KOŃCA NASZYCH DNI...CHOCIAŻ PRZEWAŻNIE WYWOŁUJĄ BÓL I ŁZY...((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, a chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Niedzielne światełko...Rafałku śpij spokojnie..[*]
Zgłoś SPAM
Ku pamięci
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
"Coś się tu nie zaczyna w swojej zwykłej porze. Coś się tu nie odbywa jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma"
Zgłoś SPAM
mama Marcina
♥Rafałku♥ - pamiętam dziecino zawsze. Zapalam Ci Aniołku światełko do samego Nieba. Dobrze że masz PRZYJACIELA, który założył Ci stronkę i zostawia zawsze swój ślad.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   270   271   272   ...   298   299    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Przyjaciel [*]
30.06.2011