ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...(*) CHOCIAŻ ODSZEDŁEŚ, CHOCIAŻ CIĘ NIE
MA, ZAWSZE ŻYĆ BĘDZIESZ WE WSPOMNIENIACH...
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne płomyczki Rafałku dla Ciebie,w tą trzecią,smutną rocznicę
Odejścia do Pana...śpij i śnij...wieczny odpoczynek...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Rocznicowe światełko dla Ciebie.....((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci.
Zgłoś SPAM
(*)
Odszedłeś po to, by żyć i tym razem będziesz żyć wiecznie.
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
bliska Dominika Krotoszyńskiego
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))((*))DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
ciocia Pawełka Runge
„Tęsknota jest straszna. Gdy w świat myśl ucieka. Gdy się dziecko kocha,
lecz kocha z daleka. I zostają wspomnienia, które z czasem wrócą. Które
serca ranią i tak bardzo smucą” ♥♥♥
Zgłoś SPAM
HALINA
((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czym jest wspomnienie,Tym co odeszło,Łzą która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko w sercu,I tym co w nas pozostało.Czym jest
wspomnienie?radością,tęsknotą,smutkiem,pragnieniem.żalem Śpij.
Zgłoś SPAM
(*)
"Tęsknota za kimś utraconym nie polega na płaczu po jego śmierci.
Ważne abyśmy po 20, 30 latach potrafili z uśmiechem wspomnieć, że znaliśmy
tak wspaniałego człowieka."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.