KuPamięci.pl

Rafał Sewielski


* 22.04.1988

 

+ 23.12.2010

Miejsce pochówku: Prudnik, kolumbarium na cmentarzu komunalnym

,

woj. opolskie

pokaż wszystkie
wpisy (22)
Licznik odwiedzin strony
88956
Zapalone ponad rok temu
HALINA
WIGILIJNE ŚWIATEŁKO...(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję cudowne światełka wraz z modlitwą na święta Bożego Narodzenia i Nowego Roku...
Zgłoś SPAM
(*)
(*)
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
SMUTNE ŚWIATEŁKO W WIGILIE WIGILI… SERCE PŁACZE
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Rafałku- pamiętam . Smutne rocznicowe światełko dla Ciebie-
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Leci do Ciebie aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały i na Twym stole go położy i ode mnie życzenia Ci złoży.(*)
Zgłoś SPAM
przyjaciólka Daniela “Kojak” Kołakowskiego& Filipa Wojcieszaka(pamietajmy.com)
Świąteczne światełko i moja pamięć...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Marzena
Zgłoś SPAM
Halina
ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...(*) CHOCIAŻ ODSZEDŁEŚ, CHOCIAŻ CIĘ NIE MA, ZAWSZE ŻYĆ BĘDZIESZ WE WSPOMNIENIACH...
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne płomyczki Rafałku dla Ciebie,w tą trzecią,smutną rocznicę Odejścia do Pana...śpij i śnij...wieczny odpoczynek...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Rocznicowe światełko dla Ciebie.....((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci.
Zgłoś SPAM
(*)
Odszedłeś po to, by żyć i tym razem będziesz żyć wiecznie.
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
bliska Dominika Krotoszyńskiego
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA MŁOT
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*))((*))DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
ciocia Pawełka Runge
„Tęsknota jest straszna. Gdy w świat myśl ucieka. Gdy się dziecko kocha, lecz kocha z daleka. I zostają wspomnienia, które z czasem wrócą. Które serca ranią i tak bardzo smucą” ♥♥♥
Zgłoś SPAM
HALINA
((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czym jest wspomnienie,Tym co odeszło,Łzą która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w sercu,I tym co w nas pozostało.Czym jest wspomnienie?radością,tęsknotą,smutkiem,pragnieniem.żalem Śpij.
Zgłoś SPAM
(*)
"Tęsknota za kimś utraconym nie polega na płaczu po jego śmierci. Ważne abyśmy po 20, 30 latach potrafili z uśmiechem wspomnieć, że znaliśmy tak wspaniałego człowieka."
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   258   259   260   ...   298   299    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Przyjaciel [*]
30.06.2011