A gdy juz przyjdzie pora
Ty właśnie drzwi otworzysz
Mamie i Ojcu Twemu
Każdemu mówiąc "ZOSTAŃ"
Bo tu już nie ma cierpień
Łez, smutku ani ROZSTAŃ.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
pamiętam...
[♥]
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
"Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było....\"
Jaśniutkie światełko pamięci ((*)).
Zgłoś SPAM
Halina
W tęsknocie czekamy na nasze spotkanie...gdy wieczność naszą wspólną
drogą się stanie...Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bóg nie obiecał słońca bez deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu.
Bóg obiecał siłę na każdy dzień.Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
DLA TYCH
CO PRZED NAMI W NIEZNANE
SZLI
NIECH OD NAS ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI SIĘ TLI
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
I jak się modlić mam do Ciebie Panie Kiedyś mi zabrał moje miłowanie I jak
mam nie mieć żadnych wątpliwości Kiedyś pozbawił mnie całej radości
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie mijają.Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
HALINA
Upływa czas, a ból po stracie Najbliższej Osoby nie mija... Jak wypełnić
pustkę w sercu? [*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
Gdzie nie ma łez, ....
gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci...
To właśnie tam,
u Nieba bram - ...spotkamy swoje Dzieci…
Zgłoś SPAM
Dariusz(pamiętajmy.com)
„Boże, Tyś chciał, aby ten kwiat zamknął swój kielich tak wcześnie“.
Mąż Joasi, tato Agnieszki, Marcinka,
Gosi i Justynki (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, Ci co zostali pamiętają((*))Światełko i modlitwę zostawiamy......
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
.tęsknota rozdziera nam dusze... wiemy że jesteście, ale czemu tak daleko???
Czemu musimy Was kochać na odległość...? Pozostaje tylko czekanie......
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wydawało mi się… A może działo się to naprawdę Że widziałam Anioła A
może to był zwykły człowiek..Powiedział że na wszystko w życiu jest
miejsce i czas.Potem zniknął A może po prostu odszedł
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze zniczem i
modlitwą...
Zgłoś SPAM
(*)
Pamięć jest tym, czym możemy się odwdzięczyć naszym bliskim.
Zgłoś SPAM
Lusia
Noworoczne,cieplutkie światełko dla Rafałka...
Zgłoś SPAM
mama łukasza młot
<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
NIECH DOBRY BÓG, ZAPROWADZI CIEBIE ANIOŁKU DO KRÓLESTWA SWEGO...
<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.