I cóż pozostało,
kiedy pęka serce?
Łez cichych
się wstydzić nie trzeba.
Gdy w uszach dudni
pytanie\" DLACZEGO ? \"
ich dusze jak ptaki
wzlatują do nieba... [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Śmierci nie da się cofnąć.Na szczęście pamięć zatrzymuje nie tylko
te smutne kadry,ale też i radosne i to jest pocieszenie". Światełko i
modlitwę zostawiamy......
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas" - Jan Twardowski.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
O tych, którzy nas szczęściem przez swe istnienie w życiu darzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością: oni tu
byli...Światełko i modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
HALINA
ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE..
([_"_])
([_"_])
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wciąż pamiętamy wszystko i wszędzie,bo przecież Byłeś,Jesteś i Będziesz
światełko i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
OTWÓRZMY W PAMIĘCI TE PIĘKNE DNI...GDY ONI Z NAMI PRZEZ ŻYCIE
SZLI..ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ SERCE JUŻ BĘDZIE ZAWSZE KRWAWIĆ NASZE KOCHANE
ANIOŁKI ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Najpiękniejszą rzeczą, jaką można komuś
ofiarować to pomyśleć o nim...
Bo wystarczy myśl, by być blisko nawet wtedy,
gdy tak wiele dzieli...
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Bóg czasu dał nam tak mało,
Choć pewnie mógłby więcej.
Kilka wspomnień zostało
i Twoje zdjęcie...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
()
(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Pamięć trwa.
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Najlepsi z nas zawsze odchodzą pierwsi. Będą tam na nas czekać” Boże
obdarz naszych bliskich Swoją miłością, Daj Im szczęście wieczne.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zapalam Ci gwiazdy co wieczór, By one dla Ciebie świeciły. By blaskiem swoim
cudownym, Twój pokój w nocy zdobiły. O świcie budzę też słońce, By ono
Ciebie zbudziło. By promykami co rano, Pokój Twój
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci.
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Biegniemy przez ocean smutku
Biegniemy przez morze miłości,
Biegniemy przez jezioro łez.
Biegniemy wciąż i szukamy Was
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
WIARA - POZWOLI TRWAĆ... NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ... MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.