Dziękuję za pamięć, dziękuję za serce. Kłaniam się pięknie w serdecznej
podzięce.- to ciepło się czuje. Za to, że JESTEŚCIE z NAMI ! - serdecznie
WAM DZIĘKUJĘ!Światełka do nieba(*)
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
„Nie bądź pewny, że masz czas, bo pewność niepewna zabiera nam
wrażliwość tak jak każde szczęście”. Ks J.Twardowski
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
To jest udawanie jutra
To takie trudne
To jest horror
To takie okrutne...
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiamy ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Odpoczywaj w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej
nieustannej pamięci ⊰♥⊱ ⊰♥⊱i.Kochamy Was Aniołki ⊰♥⊱
⊰♥⊱ Bądź szczęśliwy w Raju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Śpij spokojnie
⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.•°*”~..°*”~...Światełko pamięci i modlitwę zostawiamy
.•°*”~..°*”~...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
.•°*”~..°*”~...NIECH
PŁONIE..இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
HALINA
((**))((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie
rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ Dla Ciebie ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Mimo,że każda chwila radości
trwa niezmiernie krótko
a później znika....
Zawsze zostawia za sobą
trwałą nadzieję
i jeszcze trwalsze wspomnienie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE
USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•Światełko i modlitwę
zostawiamy•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Lusia
Nasze serca będą zawsze zbolałe...śliczne światełko...modlitwa i
pamięć...Aniołku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.