KuPamięci.pl

Rafał Sewielski


* 22.04.1988

 

+ 23.12.2010

Miejsce pochówku: Prudnik, kolumbarium na cmentarzu komunalnym

,

woj. opolskie

pokaż wszystkie
wpisy (22)
Licznik odwiedzin strony
89002
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana
Światełko na Wielki Czwartek(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Na dzień dobry Rafale moja pamięć i światełko pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś odchodzi,lecz naprawdę -tu zostaje. W naszych myślach,sercach,w naszych najskrytszych marzeniach.
Zgłoś SPAM
Lusia
Czwartkowe światełko w tym ważnym tygodniu plus modlitwa dla Ciebie Aniołku...dziękuję Bliskim za pamięć,bo my odejdziemy,a ona pozostanie...wieczne odpoczywanie Rafałku...niech tulą Ciebie Anioły !!!
Zgłoś SPAM
(*)
"Dobiegł Twej ziemskiej wędrówki kres, Do Twego Boga zdążasz wędrowcze, By w szczęśliwości zanurzyć się."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ (°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°) ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
Ja będę dziś i pomimo jutra,tylko miejsca zmieniać mi trzeba,ale spotkasz mnie zawsze patrząc w kierunku nieba
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie......Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
HALINA
***""***ŚWIATEŁKA NA WIELKI WTOREK I MOJA MODLITWA***""***
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
..Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak niewiele.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Aniołku (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
''BÓG ZABIERA CZŁOWIEKA WTEDY GDY WIDZI ŻE ZASŁUŻYŁ NA NIEBO''ŚWIATELKO I MODLITWE ZOSTAWIAM....ŚPIJ SPOKOJNIE.......
Zgłoś SPAM
HALINA
❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zapragnął Cię mieć... Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥)Z całego serca dziękujemy(♥)za pamięć wirtualną i ogromne wsparcie w dniu 28 urodzin naszej Ukochanej Córeczki(♥)Światełko i modlitwę zostawiamy(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Ewelina - Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Światełko Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
TWOJEJ PAMIĘCI....[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   243   244   245   ...   298   299    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Przyjaciel [*]
30.06.2011