My tu na ziemi żyjemy po to, by móc znów Was ujrzeć Dzieci nasze i
przytulić gdy w końcu się znów spotkamy, moje piątkowe światełko dla
Ciebie Rafale ....
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
"Kiedy nagle czujesz tęsknotę... To nie jest żaden brak, to obecność,
to odwiedziny. Odwiedzają cię ludzie (...) przychodzą z daleka i przez
chwilę dotrzymują ci towarzystwa..."
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU...MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA -CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY...ŚWIATEŁKO
DO NIEBA,MODLITWE ZOSTAWIAM
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
WIECZORNE ŚWIATEŁKO...(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Kolejna wiosna,za oknem słychać radosne ptaków trele lecz nas nic nie
cieszy...Zaopiekujcie się nami,sprawcie proszę,żeby słoneczko wysuszyło
choć jedną łzę naszą....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wspomnienie to rodzaj spotkania z Tobą Rafale Kochany, moje nieustające
swiatełko pamięci dla Ciebie do samego Nieba [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`❤*•ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE `❤*• NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE WAS
ZA RĘKĘ TRZYMA `❤*•ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU `❤*•
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa,światełko i pamięć dla Ciebie Rafałku...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
;ŚLADY NA PIASKU ZNIKAJĄ-ŚLADY NA SERCU POZOSTAJĄ NA ZAWSZE;ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM...RAFAŁKU...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nadzieja na skrzydłach, przysiadła w duszy i śpiewa pieśni bez słów,
która nigdy nie ustaje, a jej dżwięki słychać nawet podczas burz. ...Z
nadzieją i modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤Każdy nowy dzień jest kwiatem,który zakwita w naszych
rękach.
Tam,gdzie się kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka,
które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA.❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
HALINA
PŁOMYK PAMIĘCI...`❤*•.¸(`❤*•.¸
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Zmarłe dzieci są jak kwitnące kwiaty zerwane w ogrodzie. Bóg wybrał
je, aby zdobiły niebiosa.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę
zostawiamy...[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]...Śpij spokojnie...[♥][♥][♥]
[♥][♥][♥]...Pamiętamy...[♥][♥][♥] [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
DLA CIEBIE SYNKU KWIATY UKŁADAM,I DO CIEBIE JESZCZE GŁOŚNO GADAM.DO CIEBIE
MYŚLI MOJE LECĄ,DO CIEBIE ŁZY W OCZACH SIĘ ŚWIECĄ,I TAK BEZ KOŃCA DO
KOŃCA BEZ CIEBIE Z TOBĄ..ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Rafale [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥]...Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy...♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU....MINEŁO SZCZĘŚCIE-NIE PRZESZŁO CIERPIENIE-POZOSTAŁO TYLKO
WPOMNIENIE. ŚWIATEŁKO, MODLITWE ZOSTAWIAM NA DZIŚ ORAZ ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ
NIEOBECNOŚCI CHOĆ MYŚLAMI BYŁAM CAŁY CZAS Z WAMI.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rozpacz jest upadkiem, z którego trzeba powstać, Dzieci Nasze Kochane każdego
dnia próbujęmy powstać ale to takie trudne,moje światełko pamięci dla
Ciebie Rafale
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.