W Wielkim Piątku jest smutek,jest refleksja.Zawsze tak jest,gdy ktoś
odchodzi,umiera.Pamiętajmy jednak,że śmierć to również nadzieja.Nadzieja
na życie wieczne...Najjaśniejsze światełko pamięci...
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem,kochani…pamiętam ..(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W KRZYŻU CIERPIENIE, W KRZYŻU ZBAWIENIE. Są chwile i ludzie których się nie
zapomina. Światełko naszej pamięci ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
RAFAŁKU dla Ciebie najpiekniejszy promyk do samego Nieba na dzisiaj...na ten
zapłakany deszczem dzień...[*]...
Światełko nadziei,które płonie ukoić może to rozstanie. Wciąż splecione
w bólu dłonie, czekają na spotkanie. Światełko naszej miłości i pamięci
na dobranoc ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie płaczcie za moją nieobecnością,czujcie się blisko mnie i mówcie do
mnie jeszcze.Będę was kochał z Nieba,jak kochałem na ziemi”...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.