❤️❤️Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje.Pamięć pozostaje
Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala. Uczucie
nie wygasa.miłość, nadzieja i wiara.❤️❤️
❤️❤️Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem
cicho ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach.❤️❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jesteśmy tu tylko na moment,
poznajemy świat i tracimy go.
Spotykamy ludzi, których kochamy,
przywiązujemy się do nich,
a oni odchodzą zostawiając nas.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
SĄ TACY LUDZIE, KTÓRZY NIGDY NIE PRZESTANĄ BYĆ DLA NAS WAŻNI...
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀❤☀
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Rafałku, z każdym dniem większy żal...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
✿ ❤️✿"Słowa nie wyrażą cierpienia łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było." ✿
❤️✿ Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę .✿ ❤️✿
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne czwartkowe światełko dla Ciebie Rafałku.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️★❤️ Wszystko na świecie prędko przeminie, Płomienie zgasną, woda
przepłynie, Przeminie radość i to, co boli, Czasy nieszczęścia i czasy
niedoli.Zostawiam znicz i modlitwę .❤️★❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tak mało jest szczęścia na ziemi. Że trzeba zbierać wspomnienia. By w
chwilach smutnych upajać się nimi, jak wodą w chwili pragnienia.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀♨☀
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydła, by pofrunąć do
Nieba, bliżej Was Nasze Dzieci ☀️ Zapalam Światełko Pamięci niech
jaśniutko Ci świeci ☀️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Rafałku, pamiętam każdego dnia.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
ღ থৣ❤️থৣ ღ.Miłość przezwycięży nawet śmierć... Bo kochać
Was nigdy nie przestaniemy... Dowodem na to jest nasza nieustająca
pamięć.Zostawiam światełko i modlitwę..ღ থৣ❤️থৣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.