❤️ Życie jest jak świeca na wietrze tak ulotne.. jeden ... podmuch wiatru
i ... wszystko może runąć jak domek z kart... Pamięć pozostanie na zawsze.
Zostawiam modlitwę,.❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Piąty okrutny...pamiętam Rafałku...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Rafałku,światełko dla Ciebie na sobotę.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Przed sobą widzę ciemność. Lecz na końcu drogi widzę światełko. Tym
światełkiem jesteś Ty. Bez Ciebie jest tu bardzo smutno. RAFAŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤❇❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewzcyk
,,Życie , choć piękne, tak kruche jest. Wystarczy jedna chwila, by stracić
je..." Piątkowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci na piątek dla Ciebie Rafałku.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️★❤️ W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali.
Zostawiam światełko i modlitwę, .❤️★❤️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Rafałku.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ "I zawsze będziemy o Was myśleć i marzyć.. I zawsze będziemy
Was kochać... tak bardzo,bardzo ponad życie... I będziemy wciąż za Wami
tęsknić... i będziemy płakać za Wami skrycie."❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE RAFAŁKU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamięć pozwala żyć utraconym chwilom...
⊱✿⊰ Moja pamięć i światełka ♨️ ♨️ ⊱✿⊰
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♠❤♨
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♣❤️♣ Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei rwie
się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć,
Rafałku.♣❤️♣
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Rafałku.
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Rafałku...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️❤️Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się
nieśmiertelni. Żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Zostawiam światełko pamięci i modlitwę, Rafałku .❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Latasz w obłokach po wieki. Teraz to już naprawdę jesteś wielki. Dla mnie i
tak żyjesz wciąż. Dlatego nie płaczę ,nie szlocham. Bo widzę,że jesteś
tuż obok mnie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.