❤️♣❤️ Światełko nadziei,które płonie. Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam
codzienną modlitwę,Rafałku. ❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Jesienne,smutne światełko dla Ciebie Rafałku.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Smutne są słowa,co giną bez echa. Smutna jest pamięć, gdy przez łzy się
uśmiecha.Lecz smutniejsze jest serce, co tęskni bez końca.Smutne jest życie
człowieka.Gdy kogoś mu bardzo brak.
♨️Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż
splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie...[*] Zostawiam
światełka pamięci i modlitwę.♨️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutną niedzielę dla Ciebie Rafałku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀❤
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️Melodię „Ciszy” Ci zanucę, Słowa modlitwy spłyną same, Myślą do
dawnych dni powrócę, Do czasów gdy byliśmy razem… .❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Rafałku...Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Ślady na piasku znikają. Ślady w sercu pozostają na zawsze. RAFAŁKU.
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Rafałku.
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia. I wszystkie plany się skończyły!
Zostały tylko piękne wspomnienia. I ból co odbiera do życia siły.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♨☀♨
Zgłoś SPAM
tęsknię braciszku
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Rafałku kochany...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Jak paciorki różańca przesuwają się chwile, nasze smutki, radości i
blaski. A ty Bogu je zanieś, połączone w różaniec, Święta Panno Maryjo,
pełna łaski..." Rafale, światełko mojej pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.