✿❤️✿ "W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję Nam
dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu
zostali. Zostawiam codzienną modlitwę,Rafałku.✿❤️✿
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gwiazdy na niebie mówią za Ciebie. Że Jesteś,że Żyjesz wśród Tych
którzy Cię znali i Tych którzy tak bardzo Cię kochali. Niebo jest teraz
Twoim domem. RAFAŁKU.
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Rafałka na kolejny,smutny dzień.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️❤️Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy
Bóg nas złączy.” Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę ,
Rafałku.❤️❤️
Ukochany nad życie pełen życia siły. Spocząłeś snem wiecznym wśród
cichej mogiły. Bolesna nam bez Ciebie będzie życia droga. Lecz kiedyś
śmierć nas złączy u stóp Pana Boga.
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Rafałka na poniedziałek.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️❤️Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei rwie
się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę, .❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu. Wystarczy, że wiatr
go muśnie , już znika i wszelki ślad po nim ginie..." Rafałku...
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♨☀♨
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystko się kończy, wszystko przeminie. I sen się przerwie - słodkie
marzenie. Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie. I wciąż trwać będzie,
a tym jest - wspomnienie.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⭐❤️⭐ Czas szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć pozostaje.
Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala. Uczucie
nie wygasa. Pozostaje wiara.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
✿ ❤️ ✿ Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko na chwilę. Potem
znowu przychodzi tęsknota ,ból,cierpienie. Zostawiam znicz i modlitwę
Rafałku... ✿ ❤️✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.